Om oss

Lucky View er et produksjonsselskap som tilbyr tjenester innenfor film- og musikkproduksjon – sammen skaper vi innhold som treffer folk!

  • Magnus Numme

    Lærling

    Mail: numme@luckyview.no
    Ring: 908 52 509

  • Peder Graham Guttormsen

    Fotograf og klipper

    Mail: peder@luckyview.no
    Ring: 458 33 191

     

     

  • Bror Felix Løland

    Regissør og klipper

    Mail: bror@luckyview.no
    Ring: 464 31 657

  • Vanja Strand

    Prosjektleder og sosiale medier

    Mail: vanja@luckyview.no
    Ring: 957 58 659

  • Christoffer Wæraas Pettersen

    Daglig leder, produsent og regissør

    Mail: christoffer@luckyview.no
    Ring: 452 72 299

     

  • Magnus Borka Kloster-Jensen

    Regissør fotograf og klipper

    Mail: borka@luckyview.no
    Ring: 466 92 548

  • Mikkel Graham Guttormsen

    Produsent

    Mail: mikkel@luckyview.no
    Ring: 920 40 750

  • Frans Graham Guttormsen

    Regissør

    Mail: frans@luckyview.no
    Ring: 920 34 214

  • Safari Shabani

    Fotograf og klipper

    Mail: safari@luckyview.no
    Ring: 458 40 622